Messisein

Sirge pop-up sein

Sirge pop-up sein

Pop-up stend

Pop-up stend on levinuim messiseinmudel. See pop-up sein on lihtsalt ja väga kiirelt paigaldatav – paigaldus või kokkupakkimine võtab aega 3 minutit. Ka graafikakanga vahetus on lihtne ja õnnestub 5 minutiga. Pop-up seina katab laiformaattrükitud tekstiilkangas. Trükikvaliteet on piisav messikasutuseks. Pop-upi standardkomplektis on valgustid ja transpordikott.

Kumer pop-up sein

Kumer pop-up sein

Kumer pop-up stend on veidi teistsugune messile sobiv reklaamsein. Kumera pop-up seina graafika on trükitud lamineeritud paberile. Graafikapaanid kinnitatakse stendi külge magnetribadega. Sellise messiseina kokkupanek võtab küll rohkem aega ja stend on raskem, aga kumer kuju on teatud tingimustes oluliselt efektsem. Ka need pop-up seinad on varustatud halogeenvalgustitega.

Messisein

Messisein

Valgustatud messisein

Valgustatud messisein

Truss-messisein

Truss messisein on hea alternatiiv pop-up seinale. Reklaamtruss on võimalusterohkem – seina võib teha liigendatult, lisada nurki, vajadusel teha läbikäiguava. Samuti ei ole truss-seina puhul, erinevalt pop-up seinast, määratud vaid paar kindlat võimalikku suurust.

Sellise messiseina graafikakangaks kasutatakse laiformaattrükis tekstiilkangast. Kanga võib paigaldada seina mõlemale küljele. Püstiste postide külge saab kinnitada ka trükisehoidjaid, riiuleid või laudasid.

Vajadusel saab seinale kinnitada ka valgustid.

Seina paigaldamine on lihtne ja selleks pole vaja tööriistu. Lahti võetult võtab sein vähe ruumi. Mooduleid vahetades võib sellist messiseina muuta peaaegu lõpmatuseni.