Messitarvikud

Rollupid on lihtsalt ja ülikiirelt paigaldatavad reklaamstendid. Sobivad lahendusteks, kus on oluline reklaami kiire ja mugav paigaldamine.

Kaasaskantavad lipud (reklaamlipud, surfilipud, beachflag rannalipud) on osadest kohapeal kiirelt ja kergesti kokkupandavad lipud. Valikus mitmed erinevad kujud ja suurused ning ohtralt jalavariante. Trükime ka mastilippe (valikus lisaks tavakangale ja kauakestev lipukangas).

Reklaamtruss on uudne moodulsüsteem, mida on lihtne kaasas kanda, paigaldada, ringi ehitada ja laiendada. Reklaamtrussist valmistatud messiehitus on lihtsalt paigaldatav ja laiendatav, võimaldab nii lihtsaid kui üsna keerulisi lahendusi. Üks lihtsatest lahendustest on näiteks üritustel pildistamise taustaks kasutatav fotosein.

Täispuhutav reklaam on kiiresti paigaldatav, suuremõõtmeline reklaam (postid, väravad, pallid jne). Nüüd on täispuhutav reklaam õhukindel – ei ole vaja pidevalt puhuvat kompressorit!

Pop-up reklaamtelk on väga kiiresti paigaldatav seintega või ilma seinteta telk / varjualune. Telgi katusele ja/või seintele saab trükkida firmagraafikat.

Valguskastid kaubanduses – konstruktsioon võimaldab lihtsat graafikavahetust olgu tegu siis silikoonservaga raamile kinnituva kangas-valguskasti, snaplock raamiga FrameLed valguskasti või magnetkinnitusega esipaneeliga Magnetic valguskastiga. Vaata ka klassikaline valgusreklaam hoone fassaadil.

Reklaamstende müüb Comdecor OÜ Laki 26. 12915 Tallinn. Kõiki tooteid vaata veebikataloogist esitlustarvikud.ee