Messilaud ja trükisehoidja

Messilaud

Messilaudasid on saadaval väga erinevaid. Lihtsaim ja mugavaim kasutada on tekstiilkangaga pop-up messilaud. Selline laud on vastupidav ja piisavalt kerge, nii, et teda on lihtne õlakotiga kaasas kanda.

Kokkuvolditav pop-up messilauad
Kokkuvolditav pop-up messilauad

Teine variant on plastik-tahvlitest kokku volditav esitluslaud. See laud on kerge, aga transpordi asendis on laud suurem, seega on kandekotti ebamugavam kaasas kanda. Sellest hoolimatta on see messilaud vastupidav ja sobib eriti hästi degustatsioonideks ja esitlusteks.

Esitluslauad tooteestilusele
Esitluslauad tooteestilusele

Kolmas variant on uudne ja pilkupüüdev trussist messilett. Selle laua / leti mõõdud saab valida 10 cm täpsusega. Konstruktsiooni kokkupanek on lihtne, kuigi mitte nii lihtne, kui eelnevalt kirjeldatud laudadel. Samuti võib hiljem teha lego-laadsetest trussidest midagi täiesti teistsugust.

Reklaamtrussist messilaud / messilett
Reklaamtrussist messilaud / messilett

Trükisehoidja

Erinevate trükiste, kataloogide jmt. jagamine on messide üks lahutamatu osa. Seepärast võiks igas messistendis olla vähemalt mõni trükisehoidja. Meie valikus on tavalised ilma ratasteta, ratastega ja kokkulapitavad-kaasaskantavad trükisehiidjad.

Seisev trükisehoidja
Seisev trükisehoidja