Messitarvikud

Messidel, vastuvõttudel ja muudel üritustel kulub aegajalt ära pildistamise taustaks kasutatav modulaarne, lihtsalt teisaldatav fotosein.

Külastajate liikumise või järjekorras seismise juhtimiseks või teatud alade piiramiseks on abiks järjekorra- ja piirdepostid ning piirdelint.

Teadetetahvlid – lukustatavad, magnetpõhjaga teadetetahvlid avalikku ruumi ja õue. Mitmed mudelid ja erinevad turvaklassid.

Kaasaskantavad lipud (reklaamlipud, surfilipud, rannalipud) on lihtsalt kokku pandavad kerged modulaarsed lipud. Saab kombineeride erinevaid lipuvarda ja -jala kujusid. Pakitult mahub 4m kõrgune lipp väiksesse õlakotti.

Pop up telk on väga kiiresti paigaldatav seintega või ilma seinteta telk / varjualune. Telgi katusele ja/või seintele saab trükkida firmagraafikat ning niimoodi muuta ta reklaamtelgiks.

Valguskastid kaubanduses – konstruktsioon võimaldab lihtsat graafikavahetust olgu tegu siis silikoonservaga raamile kinnituva kangas-valguskasti, snaplock raamiga FrameLed valguskasti või magnetkinnitusega esipaneeliga Magnetic valguskastiga. Vaata ka klassikaline valgusreklaam hoone fassaadil.

T-Flex vaheseinad – vahetatavale tekstiilkangale trükitud oma valitud kujundusega kerge vahesein / ruumijagaja / sirm kontorisse või messile. T-Flex sobib ka reklaamseinte, messibokside, seinale kinnitatavate fotolõunedite ja erinevate valgusreklaamide tootmiseks.

Rollupid on lihtsalt ja ülikiirelt paigaldatavad reklaamstendid. Sobivad lahendusteks, kus on oluline reklaami kiire ja mugav paigaldamine.

Reklaamstende müüb Comdecor OÜ
Laki 26. 12915 Tallinn
Tooteid vaata veebikataloogist esitlustarvikud.ee