Messitarvikud

Köiega või tagasikeriva lindiga piirdepostid on abiks, kui on vaja eraldada alasid, piirata külastajate liikumist või ohjata inimeste järjekorras seismist.

Teadetetahvlid – lukustatavad, magnetpõhjaga teadetetahvlid avalikku ruumi ja õue. Mitmed mudelid ja erinevad turvaklassid.

Harkjalg on käiguteele või käigutee kõrvale paigaldatav mobiilne infostend / välireklaamstend mis sobib hästi üldkasutatavatesse äriruumidesse ja kaubandusse.

T-Flex vaheseinad – vahetatavale tekstiilkangale trükitud oma valitud kujundusega kerge vahesein / ruumijagaja / sirm kontorisse või messile. T-Flex sobib ka reklaamseinte, messibokside, seinapaneelide ja erinevate valgusreklaamide tootmiseks.

Valguskastid kaubanduses – lihtsalt vahetatav graafika on saavutatud kas raamile silikoonservaga kinnituva kanga, snapframe raami või magnetkinnitusega esipaneeli abil.

Pop up telk on väga kiiresti paigaldatav seintega või ilma seinteta telk / varjualune. Telgi katusele ja/või seintele saab trükkida firmagraafikat ning niimoodi muuta ta reklaamtelgiks.

Kaasaskantavad beachflag lipud on lihtsalt kokku pandavad kerged modulaarsed lipud. Saab kombineeride erinevaid lipuvarda ja -jala kujusid. Pakitult mahub 4m kõrgune lipp väiksesse õlakotti. Lippud ja bännerid trükime digitaalselt 4-värvi trükis. Lipp ja bänner võib olla tavalisel lipukangal või kauakestvale Airmesh kangal.

Rannatool – reguleeritava kõrgusega puidust lamamistool / päevitustool ja ühtlasi välitingimustesse sobiv reklaamikandja. Tooli istumisosa on valmistatud kangast kuhu võib trükkida oma brandingu või muud reklaamsõnumid.

Reklaamstende müüb Comdecor OÜ
Laki 26. 12915 Tallinn
e-post myyk@esitlustarvikud.ee
Reklaamstendid veebikataloogis – vaata esitlustarvikud.ee