Messireklaam

Roll upid

Roll upid on kiiresti ja mugavalt paigaldatavad reklaamstendid. Paigaldamine ja kokkupakkimine on lihtne ja käib umbes poole minutiga. Stende on lihtne kaasas kanda, sest reeglina tulevad nad koos kandekotiga.

Enimmüüdud roll up stendi kuju. Töökindel ja soodne klassika läbi aegade.
Enimmüüdud roll up stendi kuju. Töökindel ja soodne klassika läbi aegade.

Klassikaline roll up on oma välimuse säilitanud selle reklaamstendi tüübi väljamõtlemisest alates. Tänapäeval toodetakse stendi erinevates kujudes, kaaludes ja mõõtmetes. On olemas isegi edeva välimusega roll up stend, millel saab lihtsalt vahetatava kassetiga graafikakanga asendada.

Rippuv messireklaam

Eemalt silmapaistmiseks on messidel hea kasutada kõrgeid reklaame. Üks võimalus on rippreklaam, milleks sobib näiteks alumiiniumraamile pingutatud tekstiilkangaga reklaanmkuubik. Sellist võib toota ka seest valgustatud versioonina.

Rippuv t-fleks messireklaam
Rippuv messireklaam

Sarnase raami peale saab teha ka vahetatava trükitud kangaga reklaamkuubiku, millest sisemise LED valguse lisamisel saab šikk valgusreklaam, mille võib riputada lakke, asetada põrandale või lauale.

Reklaamtorn

Teine võimalus on kasutada kõrget reklaamobjekti – näiteks torni. Torni ehitamiseks sobib hästi X10 truss, mis on lihtsalt teisaldatav ja laiendatav modulaarne reklaamstend. Ta on kerge, ladustatult võtab vähe ruumi ja paigaldamiseks pole vaja tööriistu.

Torn-messireklaam
Torn-messireklaam

Oma kujundusega vaheseinad

Oma kujunduse või brändinguga kerge vahesein või ruumijagaja kontorisse, messile, müügisaali ja äriruumidesse. Sein on kaetud trükitud silikoonääristusega kangaga (SEG kangas), mida on lihtne vahetada

Oma kujunduse või brändinguga kerge vahesein
Oma kujunduse või brändinguga kerge vahesein

Sellise vaheseina eeliseks on võimalus ise valida seina kattev muster või foto. Taolised lahendused aitavad ka avatud kontoris või suuremas kajavas ruumis väsitavat müra ja kaja summutada.

Kangast hoiab raamis kanga serva õmmeldud silikoonriba. Soovi korral on kangast lihtne vahetada. Nii võid rahulikult kasutada väga jõuliseid visuaale – kui tüdined, tellid lihtsalt uue graafika. Või kasutad mitut graafikat vaheldumisi.

Vaheseina katab trükitud kangas, mis vastab OEKO-Tex standardile ja on B1 tulekindlusklassiga.