Messireklaam

Messil on tihti vaja näidata erinevaid reklaame. Selleks sobivad näiteks roll-up stend ja bännerstend.

Roll-upid

Roll upid on kiiresti ja mugavalt paigaldatavad reklaamstendid. Paigaldamine ja kokkupakkimine on lihtne ja käib umbes poole minutiga. Stende on lihtne kaasas kanda, sest reeglina tulevad nad koos kandekotiga.

Vajadusel saab stendid osta koos valgustiga.

Roll-up stendid

Roll-up stendid

Bännerstend

Bännerstendi paigaldamine võtab veidi rohkem aega, kui roll-up stendi paigaldamine. Samas messil ei oma see erilist tähtsust. See stend on ka sama kerge või isegi kergem, kui roll-up. kanga vahetus on lihtsam ja vajadusel saab seda messil isegi ise teha. Graafikakangas võib olla laiformaat-trükis tekstiilkangas või pehme plastikkangas (sarnane roll-upi kangale).

Mõned bännerstendid on kahepoolsed ja mõned lausa kolme külge suunatud pildiga reklaamtulbad.

Bännerstendid

Bännerstendid

Rippuv messireklaam

Eemalt silmapaistmiseks on messidel hea kasutada kõrgeid reklaame. Üks võimalus on rippuv messireklaam, milleks sobib näiteks alumiiniumraamile pingutatud tekstiilkangaga reklaanmkuubik. Sellist võib toota ka seest valgustatud versioonina.

Rippuv messireklaam

Rippuv messireklaam

Reklaamtorn

Teine võimalus on kasutada kõrget reklaamobjekti – näiteks torni. Torni ehitamiseks sobib hästi X10 truss, mis on lihtsalt teisaldatav ja laiendatav modulaarne reklaamstend. Ta on kerge, ladustatult võtab vähe ruumi ja paigaldamiseks pole vaja tööriistu.

Torn-messireklaam

Torn-messireklaam