Messisein

Pakume erinevaid lahendusi suurte reklaam-, messi- ja fotoseinte paigaldamiseks. Valikus on traditsiooniline pop-up sein, truss, raamile venitatava stretch-kangaga T-Flex sein ja stendile tõmmatava tekstiil-sukaga S-Tube sein.

Truss-messisein

Kerg-truss on reklaamobjektide valmistamiseks välja töötatud moodulkonstruktsioon, mis sobib kasutamiseks messil, üritustel, kaubanduses ja avalikus ruumis. Tänu modulaarsusele on truss-messisein lõputult laiendatav ja ümber ehitatav. Truss on võimalusterohke – saab ehitada ka suuri ja keerulisi objekte. Tänu moodulite kergusele ja tööriistavabale kinnistussüsteemile muutub transport ja messiehitus lihtsaks.

Truss moodulitest messiseinad (messistend)
Truss moodulitest messiseinad (messistend)

Pop-up stend

Klassikaline, kerge ja kiiresti paigaldatav pop up reklaamsein. Pakitult on sein väike ja teda on lihtne teisaldada. Tüüpiline lõõtsana kokku käiva alumiiniumraamiga pop-up stend. Graafika on trükitud tekstiilkangale, mis kinnitatakse stendile takjateibiga. Kangas trükitakse tervisele kahjutute veepõhiste sublimatsioonvärvidega ja omab B1 tulekindlussertifikaati.

Pop up stend ja messilaud
Pop up stend ja messilaud

Sarnase pop up konstruktsiooniga on valmistatud ka mõned lõõtsana väikseks kokku käivad messilauad.

S-tube reklaamstend

Venivale kangale trükitud S-Tube reklaamstendid –  erinevad reklaam- ja fotoseinad, riputatavad reklaamid ning väiksemad bännerid on konkurentsitult mugavaim lahendus kui teil on tarvis reisida või korduvalt stende kokku-lahti monteerida. Sobib kasutamiseks messil, üritustel, avalikus ruumis. Mõni toode ka kaubanduses. Lihtsalt lukustuv toruraam ja sukana peale tõmmatav kangas on kiirelt ja tööriistavabalt paigaldatavad, kaaluvad vähe ning ei võta pakitult ruumi. Voolava disainiga üleni kangaga kaetud stendid mõjuvad uudselt ja kaasaegselt.

S-Tube reklaamstend / fotosein
S-Tube reklaamstend / fotosein

T-Flex stendid

Profiilsüsteemist tellimise alusel valmistatud reklaam- ja messiseinad, riputatavad kuubikud, tornid, fotolõuendid, vaheseinad jmt sobivad kasutamiseks büroos, kaubanduses, avalikus ruumis ja messil. Digitaalselt trükitud, silikoonäärisega profiilile kinnituv kangas katab pea kogu konstruktsiooni ja jätab stendist puhta ja minimalistliku mulje.

T-Fleks seest valgustatud messisein / valguskast
T-Fleks seest valgustatud messisein / valguskast